På hytta til Silje og Andre
En litt regnfull høstdag reiser vi til Kongsberg og besøker den fine hytta til Silje Hvarnes og Andre Hytten.

En litt regnfull høstdag reiser vi til Kongsberg og besøker den fine hytta til Silje Hvarnes og Andre Hytten.
Tross det litt grå været, kommer vi til en hytte med lun og innbydende atmosfære. Vi blir ønsket velkommen av gårdshunden Synne og en smilende Silje på plattingen de har bygget foran inngangsdøren på hytta. En hyttemodell Furutangen 85 med egne tilpasninger.
Vi kommer inn i en praktisk innredet gang med både hylleløsninger og et garderobeskap. Tross størrelsen på gangen er det god plass til skotøy, støvler og yttertøy. De har brukt området under loftstrappen til skohyller.
Det er plass til mange i hytta til Silje og Andre, på loftet har de laget innebygde senger i begge loftsrom til barna og eventuelt gjester. Pluss at de har plassert en sovesofa og laget en TV stue i midtrommet på loftet.
Hva gjorde at dere valgte Familiehytta?
Da vi hadde bestemt oss for å bygge hytte, så brukte vi god tid på å sjekke ut ulike hytteleverandører, og deres hytter. Og til slutt ble det Familiehytta som gikk av med seieren. Vi valgte Familiehytta av flere grunner. Dere har en vennlig pris, i forhold til mange andre hytteaktører.
Kort sagt; Gode løsninger til en rimelig pris er hovedgrunnen.
Hva er det beste med hytta?
Først og fremst; Den er godt utnytta. Hytta er veldig arealeffektiv. Spesielt med tanke på at vi har hems, som gjør at vi får en stor "liten" hytte.
Hva liker dere å gjøre når dere er på hytta?
Siden vi er så glad i å være ute i naturen, så er det naturlig for oss å gå på mange fotturer og skiturer. Vi er ganske sosiale av oss, og liker å invitere med oss familie og venner på hytta.